10 věcí, které jste nevěděli o seriálu Violetta! 1/2

5. ledna 2016 v 10:00 | <L> |  Violetta - O seriálu

1. Herci ze všech koutů světa!

"Hrát ve Violettě je jako účastnit se nějakého multikulturního pobytu, protože mezi herci a herečkami nejsou jenom lidé z Jižní Ameriky. Kromě Argentinců a Brazilců jsou tady Španělé, Italové a dokonce pár lidí z Ukrajiny. Je vážně super slyšet všechny ty cizí jazyky při práci," prozradil Nicolás Garnier, který hraje Andrése.

2. Věčně usměvavá Martina Stoessel


Mirta Wons, představitelka Olgy, řekla: "Když Disney obsadil Martinu Stoessel do role Violetty, zrodila se nová hvězda a musím říct, že je skutečně fantastická. Pořád se směje a nikdy se nezastaví - a rozhodně by vás nenapadlo, že je to její úplně první větší televizní debut. Martina se snaží stále zlepšovat a vůbec si nestěžuje. Je vskutku skvělou kamarádkou a kolegyní. S někým, kdo se stále směje, je prostě radost pracovat!"


3. Někteří herci spolu bydlí ve stejném domě!


Facundo Gambandé (Maxi), prozradil: "Natáčíme v Buenos Aires a všichni Argentinci, kteří v seriálu hrají, jsou rozházení po celém městě - ale pár herců z jiných zemí bydlí ve stejném domě. Jsou to třeba Pablo Espinosa a Alba Rico Navarro ze Španělska, Lodovica Comello a Simone Lijoi z Itálie, Samuel Nascimento z Brazílie a Artur Logunov z Ukrajiny. Skvělé, že spolu mohou trávit tolik času.

4. I muži za kamerou umí dělat hudbu!


"Na natáčení Violetty si užíváme vážně hodně legrace. V každé epizodě se hodně zpívá a tančí a mě se strašně líbí, že jsou všichni takoví hudebníci. Martina Stoessel zpívá skoro pořád, což je bezva, ale ještě radši mám, když spolu jamujeme přímo během natáčení. Občas uslyším super pianová nebo kytarová sóla, a tak mě zajímá, kdo z kolegů to asi hraje, ale potom zjistím, že je to kameraman nebo někdo jiný ze štábu. Tady jsou talentovaní všichni!" řekl nadšeně Nicolás Garnier, představitel Andrése.

5. Herci rádi improvizují

"Většinu času se držíme scénáře, ale když na to přijde, improvizace je fakt parádní - zvlášť, když natáčím s Joaquínem Bertholdem (hraje Matíase, bratra Jade). Přijde mi, že hodně našich scén je improvizovaných, ale pokaždé vycházíme ze scénáře a všechno nám schvaluje pan režisér. Matías a Jade se hrají moc dobře, takže je ještě uvidíte ve spoustě vtipných i hloupých situacích," prozradila Florencia Benítez, která hraje Jade. 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama