10 věcí, které jste nevěděli o seriálu Violetta! 2/2

19. ledna 2016 v 10:00 | <L> |  Violetta - O seriálu

6. Život Braca zahalen tajemstvím

Artur Logunov, který hraje Braca, prozradil: "Moje seriálová postava je zahalena hned několika záhadami. Braco je nepochopený člověk, mluví několika jazyky a rád říká vtipná přísloví, ale nikdy jsme nezjistili, odkud vlastně je. Já osobně jsem z Ukrajiny a Braco občas řekne pár vět v ukrajinštině, ale rád mluví i v jiných jazycích. Zajímalo by mě, jestli někdy přijdeme na to, odkud pochází!

7. Společné obědy, kina a bowling'

"Jsme všichni vážně skvělí kamarádi. Vážně, bavíme se spolu tak často, jak si jen na sebe najdeme čas. Často chodím do posilovny s Jorgem Blancem (hraje Leóna). Vídáme se ale i s ostatními ze seriálu, čas od času spolu jedeme všichni na oběd, do kina nebo na bowling. Bowling nás fakt baví! Je to hodně soutěživý sport, ale užijeme si u něho spousty legrace," svěřila se Alba Rico, představitelka Naty.

8. Mnoho herců se ucházelo o více než jednu roli!

Florencia Benítez, která hraje Jade, prozradila: "Když jsem šla na první casting Violetty, ucházela jsem se o roli Angie - ale ta nakonec skončila v rukou jiné herečky. Naštěstí si mě zavolali ještě jednou, protože jsem se jim zamlouvala právě pro roli Jade! Nejsem jedinou herečkou v seriálu, kterou později obsadili do jiné role, než kterou původně chtěla hrát. Joaquín Berthold hraje Matíase, ale na castingu se snažil o roli Germána!"

9. Představitelka Olgy je ve skutečnosti úplně jiná, než její postava!

"Při hraní Olgy ve Violettě si užívám spoustu srandy, ale obě jsme úplně, úplně jiné. Olga je šílená hospodyně a i když si v reálu potrpím na pořádek, rozhodně nejsem tak skvělá kuchařka jako ona. Co se módy týče, tady se rozcházíme úplně - ale myslím, že smysl pro humor máme podobný. Olga je vskutku šťastná žena, a to jsem taky," řekla Mirta Wons.

10. Herce z placu nikdo nedostane!

"Myslím si, že mluvím za všechny, když řeknu, že si natáčení Violetty opravdu užíváme. Každá scéna je jako večírek. Je to vážně legrace a nikomu z nás se nechce uvěřit, že vlastně pracujeme! Všude je cítit kreativita a nikdy s tím nechceme skončit… Opravdu, pracovat na tomto seriálu je tak moc skvělé. Je to úžasné," prozradil Pablo Sultani (Beto).


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama