"Základní" informace o filmu

8. ledna 2016 v 9:30 | <L> |  Tini: El gran cambio de Violetta
Na e-mail mi chpdí dotazy ohledně toho zda bych vám nemohla udělat článek se "Základními" informacemi o filmu, který se připravuje...a já se rozhodla vám udělat radost...upozorňuji, že článek bude delší doplněn o videa a fotky...takže pokud jste ve škole nechte to na doma a pokud jste doma tak si všichni zapněme nějakou pěknou písničku ze seriálu...prože...JDEME NA TO!

To, že nějaký film po skončení 3. série našeho milovaného seriálá Violetta bude bylo oznámeno v Italském Milánu (10.září. 2015) kde proběhla konference. Tini jako herečka "končí" a chce začít pěveckou kariéru a s tím se pojí i to, že bude mít i vlasní CD. Konference se také zúčastnili herci z Violetty, kteří se ve filmu objeví...Jorge Blanco (Leon), Mercedes Lambre (Ludmila).
Clara Alonso (Angie) se ve filmu také objeví, ale na konferenci nebyla.Pokud má někdo obavy, že se film neobjeví u něj v kině tak vás uklidním, protože bylo prozrazeno, že film bude v kinech po celém světě, ale nechci předbíhat film se sem může dostat třeba jen s titulkami, třeba vůbec a nebo ho nadabují dabéři našich hvězd z Vio. Film bude produkovat Gloriamundi a premiéra je naplánovaná na jaro 2016.


Film by měl zachycovat život Martiny, jakožto hlavní představitelky seriálu. Musíme si přiznat, že 4. roky jsou opravdu velká doba a může se stát cokoliv. Abychom si ujasnili, tak film nese název "Tini - La nuova vita di Violetta" čož v překladu znamená "Tini - Nový život Violetty". Pro Tini to znamená velký krok, ve kterém dá "sbohem" Violettě, té která z ní udělala MEGASTAR, jak by naše skvělá Ludmila (Mercedes Lambre) řekla SUPERNOVU, stejně jako z jejich hereckýcho kolegů.


I pro nás to bude SBOHEM VIOLETTO...ve filmu nebudou chybět záběry ze seriálu, písníčky, které jednou pro vždy dobily svět a těšit se můžeme i na první ochutnávky ze začátku sólové kariéry Martiny. Nesmíme ale zapomenout jaké to bude pro ni a ostatní herce z Violetty.


Bude film:
Celá konference:

Pokud se na film chystáte stejně jako já tak doporučuji alespoň 10. balíčku kapesníku a nebo rovnou celou bednu, protože i pro nás jakožto fanoušky to bude velmi citová záležitost.

A na závěr něco na rozepsání a prosím, aby jste se doopravdy rozepsaly a článek zdíleli a tím vytvoříme takovou "diskuzi"...
...moje otázka zní:

...JSTE PŘIPRAVENI ŘÍCT: "SBOHEM VIOLETTO, DĚKUJI ZA TY ROKY"...

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 rio-perla-official rio-perla-official | 10. ledna 2016 v 17:38 | Reagovat

Zatím nejsem připravená dát Violettě sbohem :-( a asi nikdy připravená nebudu :-D  ;-) Nikdy na Violettu nezapomenu,protože mě toho hodně naučila :-)

2 svetdisneyho svetdisneyho | Web | 11. ledna 2016 v 20:01 | Reagovat

[1]: Nejsi jediná. Tento blog i po skončení seriálu v ČR bude pokračovat s jinými seriály...ale o Vio tu pořád budpu články a pořád budeme sledovat co naší milovaní herci dělají...Děkuji ti za komentář :-)

3 olinka olinka | 7. ledna 2017 v 14:08 | Reagovat

:-!  :-!  :-!  :-!  :-!  :-!  :-! :-!  :-!  :-!  :-!  :-!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama