Listopad 2016

Vzhled 06 - Winter time

28. listopadu 2016 v 21:29 | <L> |  Layouty
Když už nám venku snění tak je čas to trošku "převléci." Já se rozhodla pro jednoduchou krásu. Nevím jak vám, ovšem mně se to velmi líbí. Klasická bíla s modrou a černou. Polaroidy jedou prostě pořád. Je pravda, že jsem původně měla vymyšlené něco jiného, ale to se mi zase tolik nelíbilo.
Nechci to moc okecávat. Každý máme svůj názor a za mě je to spokojenost.

Advent 2016 - Už se to blíží

28. listopadu 2016 v 14:50 | <L> |  Advent 2016

Už se nám blíží krásný čas, na který všichni čekáme snad všichni. Já jsem se rozhodla připravit "Adventní kalendář." Jak si můžete všimnout budeme si postupně připomínat písničky ze seriálu Soy Luna, Violetta a Alex a spol.
Začínáme 1. prosicne a seriálem Violetta. Těšit se můžete každý den v 10:00. Doufám, že se vám tento vánoční čas společně s blogem bude líbit a všichni si to pořádně užijeme. Už teď se můžete podívat jak kaleddář bude vypadat a kdy se můžete na jaký seriál těšit. Také se "přiznávám," že jako snad všechni, kteří něco podobného chystají bude "Advent 2016" přednastaven. (více o přednastavování)
Také se blíží narozeniny blogu, které připadají na 20.12, ale tady na blogu toho moc nečekejte. Určitě se tu objeví narozeninový vzhled, který tu bude alespoň týden. Pokud jste čekali nějaké souteže dočkáte se jich na FB stránce Svět disneyho. Pokud nás tam ještě nemáš označené jako "To se mi líbí" tak neváhej.

AFFS

27. listopadu 2016 v 11:49 | <L>
Po extra dlouhé době je to znovu nábor na AFFS.
Po kliknutí na SEM se dostanete na příspěvek, kde se můžeš "zapsat."
Jde o pár otázek a myslím si, že je to skvělá spolupráce mezi blogy ;)

"Maraton soutěží na FB a blogu - Kvíz"

26. listopadu 2016 v 15:00 | <L>
Pravidla
- Pokud soutěžíš i na FB napiš své jméno z FB
- Odpovídej stručně
- Nekoúpíruj odpovědi
- Pokud se zapojíš sledu jak FB tak i blog - zítra bude vyhlášení
- Beru pouze první 3 správné odpovědi

OTÁZKY
1. Jak se jmenuje představitelka Ludmilly ze seriálu Violetta?
2. Jak se jmenují hlavní 4 postavy z filmu Následníci?
3. V seriálu Alex a spol máme 4 hlavní páry. Přiřad k holkám jejich kluky: Emma, Nicol, Rebecca a Linda.

Vzhled 05 - Hello Fall

26. listopadu 2016 v 14:48 | <L> |  Layouty

Vím, že jsem zapomněla, ale řešila a připravovala jsem tolik věcí, že mi to ani nedošlo :D
Listí k podzimu podle mě naprosto patří. Použila jsem loga a fotky ze seriálu Violetta, Soy Luna a Alex a spol.
Kolem těchto tří seriálu se tak trošku motá seriál. Doufám, že jste si podzim řádně užili.

Přednastavování - ANO nebo NE

18. listopadu 2016 v 13:19 | <L> |  Ostatní
Rozhodla jsme se přednastavovat přednastavovat nějaké články. Podle mě je to pro mě i vás příjemné. Články budou vycházet a obě strany budou šťastné. Ovšem jde tu o jednu věc. "Chcete označit přednastavné příšpěvky?"
Přijde mi, že je to asi jedno. Jde vám spíše o příspěvky jako o to kdy jsem to napsala. Chci, aby jste na blog chodili vždy s nadšením z nového článku a né, že budete muset přemýšlet a čekat kdy už bude další článek. Mám někdy hodně práce a nestíhám napsat a připravit něco hezkého a zajímavého pro vás.
Ovšem pokud by jste chtěli vědět co jsme přednastavila je tu možnost, při které bych vždy k přednastavovaným příspěvkům nápis PŘEDNASTAVENO. Byl by vždy pod článkem nebo úplně nahoře, ale je to jen na vás.
Hlasujte dole v anketě - Váš názor mě zajímá.

Trailer v češtině

15. listopadu 2016 v 13:35 | <L> |  Film - Kráska a Zvíře

Dnes se na youtube objevil trailer, který byl v originálu vypuštěn včera. Pokud čekáte, že uvidíte něco nového tak vás sklamu. Vše je naprosto stejné jako v originálu až na dabing. Jak bude zní český dabing? To se dozvíš pravě v tomto traileru. jak se vám líbí? Za mě jako už včera naprosto dokonalé.
POkud ti video nejde KLIKNI

Nový trailer

14. listopadu 2016 v 17:43 | <L> |  Film - Kráska a Zvíře

Kdo by neznal klasiku "Kráska a Zvíře." Pohádka, kterou zbožňuje každý. Příběh o podivném monstru a krásné dívce. Mohli by jsme příběh pojmout i jako romantiku, jehož nespočet filmových provedení koleje světem. Ovšem v roce 2017 se dočkáme dalšího zpracování. Pojďme se společně podívat na "čerstvý" trailer, který se na světě teprve chviličku.
Pokud nejde přehrát KLIKNI

Již podle úvodní fotky, traileru nebo z doslechu víme, že jako Bella se ukáže Emma Watson, kterou můžeme všichni znát díky roli "Hermiony" z filmu "Harry Potter." Roli zvířete ztvární Danem Stevensem, který se objevil například ve filmu "Noc v muzeu: Tajemství hrobky."
Pod svá křídla si tento film po režiiní stránce vzal Bill Condon, který natočil "Twilight saga: Rozbřesk 1 a 2" a pro starší například "Chicago."
Já osobně se na film velmi těším a i na dále vás budu informovat o novinkách z tohoto filmu.

Chcete soutěž nebo bodovku?

10. listopadu 2016 v 18:45 | <L> |  Ostatní
Ahoj :)
Mám tu pro vás takový návrh. Napadlo mě udělat soutěž, ale nevím, zda normální jen na 1, 2 a 3 místo nebo Soutěž, kde budete sbírat bodíky a potom si vyberete grafiku dle počtu bodů (jako by penízky)
Pište mi také dolů do komentářů co za články chcete přidávat ;)

Jsem zpět!

1. listopadu 2016 v 10:00 | <L> |  Ostatní
Ahoj :)
Přiznám se, že jsem měla spoustu osobních věcí. Teď se vracím v plné síle a hodlám pokračovat. Ovšem na začátek to chce O základu překopat blog. Pokud je tu něco co se vám nezdá tak se vám moc omlouvám :(
Ale věřím, že to zvládneme.