Prosinec 2016

Děkuji za rok 2016

31. prosince 2016 v 12:00 | <L> |  Ostatní
Rok se s rokem sešel a já bych vám jako i ostatní chtěla poděkovat, že jste tu se mnou a blogem byli. Je až neuvěřitelné, že je tolik lidí, které můj blog baví. S tím to blogem jsem tu teprve chviličku, ale to co jsme společně zvládli je úžasné. Pojďme je kouknou na to co úžasného na blogu za tu dobu bylo.

Blog tak jako každý se vyvýjí a i já jsme během roku přídávala a ubírala projekty, témata a prakticky všechno. Každý musí nají to co na blogu konkrétně chce a hlavně to, co chtějí čtenáři. Díky vám jsem se strašně moc posunula a zjistila jsem, že je spoustu lidí, které baví a líbí se jim co píšu a přidávam. Chtěla bych tu být pro vás a přidávat to co chcete vy.
Nechci se moc rozepisovat, ale říct vám to, že pro mě znamenáte moc.

Já osobně toho také docela hodně chystám. Nemáte se čeho bát rozhodně neplánuji blog odsunout na druhou kolej - Naopak. Takže i o prázdninách tu budu, abych vám zpříjemnila prázdninové dny.

Do příštího roku pro vás chistám spoustu novinek, které doufám, že oceníte. Pokud by jste si je chtěli pročíst jsou o něco níže v minulém příspěvku. Doufám, že je oceníte a tešíte se stejně jako já.

Příští rok začíná za pár hodin a doufám, že všichni vykročíme správnou nohou. Přeji vám vše krásné, hodně štěstí a zdraví, úspěchů jak v soukromém životě tak i ve škole nebo práci a hlavně energii. Doufám, že i vy jste si tento rok plně užili a budu ráda pokud mi napišete do komentářů co se vám na blogu nejvíce líbilo.

Jste úžasní a doufám, že i v roce 2017 uvidíme na blogu...S lásko <L>

Informace

26. prosince 2016 v 17:56 | <L> |  Ostatní
Mám pro vás pár informací, které se týkají blogu a nového roku. Určitě mi napište jak se vám zamlouvají - Váš názor je pro mě důležitý.

> Od 1. ledna budete moc hlasovat v anketě TOP 2016. Hlasovat budete moci v kategoriích: Herečka, Herec, Skupinová píseň, Sólová píseň, Duet, Choreografie. První kolo bude nominační a poběží celý měsíc.
> Každého 1 v měsíci se změní vzhled blogu. Vždy k určitému tématu nebo třeba i výročí. Co by vás mohlo potěšit je to, že se v leyoutu objeví i něco jiného než jen Violetta, Soy Luna nebo Alex a spol.
> Připomeneme si videa z youtube. Na youtube je spousta videi, která jsou pro nás jakožto milovníky důležitá. Už 20. ledna začínáme - Nezapomeň nás sledovat.
> Soutěž o hmotné ceny. Jenou za čas bych pro vás chtěla upořádat soutěž. Jste skvělí a myslím si, že bych vás měla odměnit.
> Spráteli se s blogeri a blogerkami. Kontakty jsou důležité a myslím si, že podporada a kontakt s ostatními je důležitý. Chtěla bych taky vymyslet nějaké spolupráce mezi blogy. Uvidíme jak vše dopadne.
> Co napadá vás? Určitě máte spoustu nápadů co ba jste na blogu chtěli...Přecejenom díky vám blog je :) Napište mi dolů co vám tu chybí.

Užívejte si všichni poslední dny prázdniny - Děkuji za váš názor

Projekty blogu

26. prosince 2016 v 14:34 | <L>
Po kliknutí na "položku" se dozvíš více informací.

24. prosince

24. prosince 2016 v 10:00 | <L> |  Advent 2016
Veselé Vánoce všem!
Tak jsme se všichni konečně zase po roce dočkali. Tak co, najdete pod stromečkem to co jste si napsali? Já doufám, že ano. Ovšem myslím si, že všicni čekáte na poslední políčko našeho Adventního kalendáře.
Na konec přece to nejlepší a pro mě je to nezpochyb píseň "Incredibile - Neuvěřitelný." Nevím co mě na této písni tak zaujalo - Ano, vím - Všechno. Podle mě je to prostě naprosto dokonalá píseň, která si myslím, že i vám zpříjemní dnešní den.
Všem přeji krásny zbytek dne v poklidu s rodinou, uvidíme se příště.


23. prosince

23. prosince 2016 v 10:00 | <L> |  Advent 2016
Už zítra je to tu!
Dneska jsem se vám rozhodla připomenout píseň, kterou mám strašně ráda a to hlavně kvůli tomu, že ji zpívá "Hošánek a Dívka s objednávkou." Určitě si pamatujete, když musela Ámbar zůstat po škole a místo ní píseň Profugo zpívala Luna. Myslím si, že ti dva k sobě neskutečně ladí a pódiu byla neuvěřitelní - Koukněte se sami.


22. prosince

22. prosince 2016 v 10:00 | <L> |  Advent 2016
Už je dva dny a je tu Den D - Kdo se těší? Všichni.
Dneska rozjíždíme poslední kolečko a já vybrala své naprosto nejoblibenější písničky nebo tedy alespoň ty, které se mi fakt moc líbí a mohla bych je poslouchat pořád - Seriál Violetta si připomeneme s písní "Esto no puede terminar" v překladu "To nemůže skončit," což mi přijde jako píseň, která k seriálu prostě patří. Vyjadřuje vše o čem je seriál - tanci, zpěvu, přátelství, lásce a hlavně snech.

21. prosince

21. prosince 2016 v 10:00 | <L> |  Advent 2016
Jedna z top písniček v seriálu je i "We are one." Co si o tom myslíte vy? Je to prostě taková ta písnička, která vám zvedna náladu a naladí i špatný den a ošklivé počasí. Poslechněte si tento skvělý song, balte dárečky a užijte středu.


20. prosince

20. prosince 2016 v 10:00 | <L> |  Advent 2016
Už jen 4. dny a je tu ten krásný den...Ovšem teď se přesuneme ta píseň, při které byla Nina strapněná před spoustou lidí. Spravně řeč je o to, když se rodiče rozhodli zazpívat na Open Music, ale nina to vzala špatně. Pojďme si tuto chvilku připomenout.


19. prosince

19. prosince 2016 v 10:00 | <L> |  Advent 2016
Jedna z nejkrásnějších chvilek v 2. sérii seriálu Violetta je ta když se León rozhodl "pomoct" Violettě. Píseň je plná emocí a v tomto podání je to ještě kouzelnější. Doufám, že vám tahle píseň zpříjemní den.


18. prosince

18. prosince 2016 v 10:00 | <L> |  Advent 2016
Zítra je škole, ovšem dnešní den a přípravu do školy si můžeme spříjemnit s písníčkou "Truth or Dare," která velmi nečekaně patří k mým oblíbeným. Čas se nám krátí a už chybí jen 6. dní.