Březen 2017

Buenos Aires

30. března 2017 v 19:15 | <L> |  Soy Luna en concierto
Slavnostně bylo odstartováno první tour Soy Luny. Kdy, kde jak a všechny zajmavosti a pikantnosti včetně fotek a videí vám jako vždy přináším a budu vás provádět celým tour.

24.03.2017 v Buenos Aires přesně v 15:00 (19:00 našeho času) odstartovalo dlouho očekávané Soy Luna En Concierto. Naší milovaní herci se tedy ukázali v plné kráse a nic nechybělo. Až to včerejšího dne se tak mohli všichni ze šikokého okolí podívat na nezapomenutelnou show, která určitě stojí za to.

Tým, který tour připravoval si nechal záležet a to určitě všichni mouhou poznat už jen podle toho, že v show uslyšíme písně jak z 1 tak i ze 2 série tohoto seriálu a nechybí ani brusle. Zazněli skupinové písně, ale nechyběli ani duety a sólové skladby.

Celý koncert otevírá ústřední píseň seriálu a to ALAS, kterou nám zazpívají všichni naší milovaní herci. Píseň se objevila dokonce 2 a to i na konci celého představení. Poté, ale měli i brusle a s fanoušky se tedy rozloučili jak se sluší a patří. Jak to tedy vypadolo se můžete kouknout na videích co jsem vám našla.
Bez bruslí - Začátek koncertu S Bruslemi - Závěr koncertu


To tomto nabytém začátku už následovalo 24 nadupaných songů, které byly proloženy texty, které skvěle doplňovali celý program a divák se tedy měl na co těšit. Milovníce Luny a Mattea nebo Niny a Gastona si také přišli na své, protože nouze o romantické chvilky vážně nebyla.

Mezi největší otazníky do poslední chvíle určitě patřilo to, zde Lionel Ferro vystoupí. Z osobních důvodů se totiž krátce před odstartováním tour rozhodl, že se tour nechce zúčasnit a dramaturgie tedy musela udělat změny. Nešlo o nic co by nevyřelili. Na písně oblíbené chlapecké kapeli Roller Band se tedy můžeme těšit. Nico byl nahrazen Matteem a písně zní skvěle. V písni Un destino se místo něj objeví dokonce Luna.
Invisible Linda Un destinoPokud by jsme chtěli zabrouzdat mezi duety. Zazněli všem známe a milované v podíní Luny a Mattea, Simona a Luny, Mattea a Gastona, Niny a Gastona. Všechny byly plné emocí a u našich páru nechyběla ani romantika, která vše krásně dolazovala.
Qué más da ValienteNechybělý ani písničky jako je Chicas asi v podání jež všem známé a to Ámbar, Delfína a Jasmína. Na koncertě je ke slyšení i píseň A rodar mi vida, která je ovšem v akustické verzi a postarala se o to silnáý trojka: Jim, Yam a Ramiro. Mezi speciáli určitě stojí za zmíňku píseň Eres v podání Simóna, Luny a Mattea.
A rodar mi vida Eres Chicas asi

Za sólové skladby se nám ukáže například Luna ba Musica en ti, Matteo a Siento nebo třeba Jasmína a nové píseň Fush, ¡Te Vas! To je ovšem je hrstka z mnoha krásný písní, které se tam objeví jakožto "sóloviky."

Fush, ¡Te Vas! Musica en ti Mírame a mí Siento


V Buenos Aires tedy koncert trval 4 dny a to znamená, že internetje přímo zahlcen různými fotkami a o videích ani nemluvě, proto vám se fotky ani dávat nebudu. Tour bude potovat po Paraguay, Chile, Columbii a Mexiku.
samozřejmě čekám, zda oznámí i zemi nám blízkou a budu vás i nadále informovat o tom jak se naší milovaným daří na cestě.

Naprosto boží sestřih z koncertu

The Swap - Výměna

12. března 2017 v 14:00 | <L> |  Filmy
Film, který mě premiéru na českém Disney channelu 18. února. 2017. Zde se o něm dozvíte co vás zajímá a zároveň na tento super film můžete kouknout online nebo si ho stáhnout.
Ellie balancuje mezi gymnastikou a problémy se svou nejlepší kamarádkou. Její spolužák Jack se snaží dostat se ze stínu svého bratra, legendární hokejové hvězdy, vypořádat se s vysokými nároky svého otce a řeší trable s láskou. Jak název napovídá, Ellie a Jack si vymění těla a začnou se dít věci.
PostavaHrajeV českém znění
ElliePeyton ListJana Páleničková
Jack MalloyJacob BertrandJan Köhler
SummerClaire RankinAdéla Kubačáková
Trenér MalloyDarrin RoseLibor Bouček
Gunner MalloyCalln PotterJiří Köhler
Stryker MalloyJesse BostickOldřich Hajlich
Sassy GainesováKiana MadeiraTerezie Taberiová
Aspen BishopováEliana JonesJitka Jirsová
Mackenzie WickováDevyn NekodaMilada Vaňkátová
OwenKolton StewartRobin Pařík
Porter GibbsJames GodfreyRadek Hoppe
Trenérka CarolNaomi SnieckusRegina Řandová
Sestřička HelenLinda KashDaniela Bartáková
Doktorka Bakerová
Marcia JohnsonDaniela Bartáková
ClaireNayaa LiviahKateřina Peřinová
Ryan
Michael Fessaha
Ivo Hrbáč

ONLINE

KE STAŽENÍ

TRAILER


Violetta: Já a moje postava - German

10. března 2017 v 16:30 | <L> |  Violetta - Videa
Starostlivý otec German jehož se skvěle zhostil herec Diego Ramos. Co mají společné? Je tak přísný jako jeho role? Jak se vlastně dostal k herectví? Pokouj na poslední díl.

Konečně v Česku

8. března 2017 v 18:00 | <L> |  Tini: El gran cambio de Violetta
Asi jsem zase poslední, která vám přináší tuto šťastnou zprávu, ale lepší pozdě než nikdy. Jak jste se z názzvu určitě už dočetli půjde o dlouho očekávanou premiéru.

Film TINI: El Caran Cambio de Violetta, který měl svoují premiéru už v létě 2016 se konečně objeví v Česku! Je tedy pravdou, že ho uvidíme pouze v TV, ale myslím si, že můžeme být alespoň za to rádi. Skoro rok jsme čekali a teď te to tady. Pokud si myslíte, že jsme poslední tak vás můžu uklidnit. Film se chystá na Slovensko, Maďarsko, Rumunsko a státy na Balkáně.

To co je určitě překvapením je název. V České rupublice se totiž nedočkáme žádneho TINI: Velká cesta Violetty nebo další z mnoha překladů a verzí. U nás si ponese oficiální název TINI: Violettina proměna.

Již zítra 9. března se na HBO přesně v 18:20 spůstí tento nádherný film. Pokud jste momentálně mimo a nestihnete to - Nezoufejte. Film se bude během měsíce několikrát objevovat na této stanici. Také můžete patřit k těm, kteří doma tuto placenou stanici nemají a v tom případě také klid. Film se během pár dnů objeví určitě na internetu a možná i na Disney channelu.

Pokud by jsme se měli zaměžit na somotné české znění - Máte se na co těšit. Určitě v živé pamněti máte naše milované hlasy, které nás seriálem Violetta provázeli. Všechny zůstávají jak byli - Až na jeden. Ludmillu bude dabovat Terezie taberyová, která svůj hlas propůjčila Francesce. Je to určitě trošku sklamání, protože Rozita Erbanová je pro nás všechny věrným hlasem, ale snad to nějak zvládneme a bude to alespoň trošku podobné naší supernově.

Nezamomeň zítra touhle dobou koukat!

Soy Luna má nové CD

7. března 2017 v 20:00 | <L> |  Soy Luna - Ostatní
V Latinské Americe za pár dnů startuje 2 série našeho milovaného seriálu. Disney odhalil všechny písně, které jsou součásti CD s názvem "La vida es un sueñ" neboli "Život je sen." Těšit se můžeme na 25 songů, které stojí za to a překvapí i různé styly. Pokud jste si mysleli, že nění jak překvapit tak tvůrci nás zase dostali!
Píseň "Frush, te vas!" nazpívala všemi milovaná Jazmin (Katja Martinez). Určitě si pamatujete na College 11, kteří se objevili v seriálu Violetta. "Yes, I Do" uslyšíme v podání Yam (Chiara Parravacini).

Na CD najdeme i anglické songy, které jsou také krásné. Určitě to potěší všechny, co si rádi prozpěvují a španělština není jejich šálek kávy.

Najdeme tam také píseň, kterou připravil Ruggero Pasquarelli. Sám je na píseň pyšný a není to poprvé co on nebo někdo jiný z obsazení připravoval píseň pro seriál.
Ruggero napsal na svůj facebook: "Con mucha emoción les dejo el link de " ALLÁ VOY" canción que compuse para la segunda temporada de #SoyLuna se las dedico a todos ustedes espero que les guste "

Dvě skladby jsme měli tu čest slyšet ještě před všemi a to "Siempre Juntos" a "Linda." Pro druhou sérii se ústředním songem stane "Siempre Juntos." Někdo to můžete brát také jako tři předčasné písně. "Valiente" se nám ukáže v novém kabátku, který je naprosto skvělý.

Myslím, že nemluvím jen za sebe. V pořadí 3 CD naprosto všechny překvapilo. Písně si můžeš poslechnout na youtube DisneyChannelLAVevo. Odkazy na všechny písničky i se zpěváky nejdete také níže. Stačí kliknout a můžeš si užít nové nadupané songy k druhé řadě.
Dejte mi vědět, který song je nejlepší a proč.


Obsah CD "La vida es un sueñ"

Vzhled 09 - Tini Tour

7. března 2017 v 19:23 | <L> |  Layouty
Je to tady! Dlouho očekávené sólové tour TINI je konečně tady! Myslím si, že tento měsíc je tento vzhled na místě. Rozhodla jsem se pro velmi jednoduchý zvhled, protože si myslím, že není potřeba nějaké přehnanosti.
Vše jsem ještě dodatečně doplnila o animece z jejích klipů.

Violetta: Já a moje postava - Angie

3. března 2017 v 16:30 | <L> |  Violetta - Videa
Mezi oblíbené postavy patří i úžasná teta a profesorka hudby Angie. Této role se zhostila herečka Clara Alonso, která nám řekne jakou jsou její vlasnosti nebo co ráda dělá ve volné čase. Nezapomeň se koukat i příště.