Duben 2018

Coco

28. dubna 2018 v 11:40 | <L> |  Filmy
Premiéra v českých kinech proběhla 18.ledna. 2018 a na Blu-Ray bude 23.května. 2018. My si tento film zase trošku připomeneme a pro ty co neviděli to bude jako uchutnávka.
Navzdory prazvláštnímu rodinému zákazu se Migeel nesmí stát muzikantem ani hudbu poslouhat. Jeho idolem je uznávaný hudebník Ernesto de la Cruz. Miguel je chlapec, který se rozhodne jít si za svým snem a za určitých nečekaných okolností se dotává do Říše mrtvých. Tam se seznámí s Hectorem, který mu pomáhá nacestě za jeho snem. To vše se komplikuje tím, že se musí do Říše mrtvých dostat do úsvitu ven.
PostavyV českém znění
MiguelŠimon Fikar
HéctorJosef Pejchal
Ernesto dela CruzJan Šťastný
Mamá ImeldaZuzana Slavíková
AbuelitaAlena Vránová
PapáZdeněk Hruška
Papá JulioJiří Lábus
Tío Oskar/Tío FelipeJan Vondráček
ÚředníkOskar Brousek
MariachiMojmír Maděric
GustavoTomáš Racek
Babi CocoJaroslava Pokorná
Frída KahloVanda Károlyi Konečná
Tía RositaMarika Procházková
ChicharrónOstakar Jirák
Mamá Klára Issová
Pasová kontrolaEliška Burkert Nezvalová
Tía ViktoriaAntonie Talacková
Tíe BertoMiloš Vávra
Don HidalgoZdeněk Maryška
KonferenciérkaStanislava Jachnická
OstrahaJiří Krejčí

KE STAŽENÍ

TRAILER


Carolina Kopelioff - ALADIN

26. dubna 2018 v 10:24 | <L> |  Carolina Kopolioff

Možná už někteří z Vás postřehli, že Carolina bude v nově účinkovat v představení ALADIN. Já Vám přinášim fotky a nějaké informace ohledně role, kterou bude hrát.
Představení je v produkci MP Producciones y Ozono Producciones, jde stejnou produkci jako při SoyLuna: En vivo nebo Tini: Got me started tour.


Představení bude režívat Ariel Del Mastro, který toho mátaké již hodně za sebou. Pokud budeme brát jen z řad Disney tak můžeme jmenovat například High School Musical: Live on Stage, Obě představení Violetty (Violetta in concert, Violetta Live) a mnoho dalších. Představení bude od června na jevišti divadla Gran Rex v Argentině. Premiéra je naplánována na 6. června v 18:30 již ve zmíněném divadle a bude se hrát každý pátek, sobotu a neděli.
Carolina se představí jako Nadina, podle oficiálního popisu jde o kamarádku princezny. Představí se i Fernando Dente, Julieta Nair Calvo a Dario Barassi, kteří jsou pro nás neznámíni, ale pro tamní publikum jsou běžnými.


I když je pro nás představení z ruky bude se snažit sehnat nějakávidea a fotky, který Vám přinesu.
Závěrem ještě pár fotek a promo videí k přestavení.
Nezapomeňte, že můžete sledovat i oficiální FB page Aladin El Show.

Oficiální plakát k připravovanému přestavení

Carol jako Nadima v oficiální upoutávceSoy Luna - Power of music - Todo Puede Cambiar

23. dubna 2018 v 12:00 | <L> |  Soy Luna - Power of music


Jako poslední 19 song z alba tu máme skupinouvku Všechno se může změnit. K této písni nemám co dodat je prostě úžasná. I když je píseň na začátku pomalá cítím z toho tu energii a lásku, kterou nám každý z nich i na dálku do celého světa posílají. Líbí se mi jak se postupně zrychluje ajak si pohráli s jednotlivými hlasy herců, která v písni skvěle vynikli.


Soy Luna - Power of music - Si Lo Sueñas Claro

22. dubna 2018 v 12:00 | <L> |  Soy Luna - Power of music

Pokud to vysvětlíte nová skupinová písnička, která je španělsko - anglická a to je to co se mi strašně líbí. Píseň má skvělá tempo, ale hlavně text, který dokáže motivovat. Co na tuto pecku říkáte vy?


Soy Luna - Power of music - Nadie Como Tú

21. dubna 2018 v 12:00 | <L> |  Soy Luna - Power of music

Ano, i tuto skladbu už jsme mohli slyšet a v podání Mattea a Simona. Nyní se ji ujali všichni kluci a písnička zní ještě líp. Hlasujte v anketě, kteráverze je lepší. Nikdo z nás nemá rád, je název v českém jazyce.


Soy Luna - Power of music - Esta Noche No Paro

20. dubna 2018 v 12:00 | <L> |  Soy Luna - Power of music

Poslední sólovku si ukážeme skladbu od Mattea (Ruggero Paquarelli), která nese název Dnes vnoci nezastavím. Krásný hlasový rozsah Ruggera (Mattea) v písnizní skvěle.


Soy Luna - Power of music - Nada Me Podrá Parar

19. dubna 2018 v 12:00 | <L> |  Soy Luna - Power of music

Další skladbu nazpívala Karol Sevilla (Luna). Píseň patří ke skupince, která obsahuje anglické pasáže, které písničku obvzláštnili. Jak je u Luny (Karol Sevilla) zvykem je odhodlaná a odvážná. Nic mě nezastaví je tedy píseň, která se k její postavě skvěle hodí.


Soy Luna - Power of music - Mi Corazón Hace Wow Wow

18. dubna 2018 v 12:00 | <L> |  Soy Luna - Power of music

Pro nás asi trošku zvláštní, ale místo na svou sólovou skladbu našel i José Chiluiza, který se nově v Soy Luně objeví jako Eric. Myslím si, že nemusíte umět moc španělsky, aby jste si nezvládli název přeložit, ale máme tu určitě i madší čtenáře a název této písně je Moje srdce děla wow wow.
O tom, že nám zamotá příběh není ani řeč, protože nám José (Eric) zpívá "Escucha reina nunca te he fallado, y conosco por las cosas que has pasado. Escuchame nena tu eres la princesa del cuento de hadas que recién comienza," což v doslovném překladu znamená "Poslyš královno, nikdy jsem tě nezklamal a já vím o tom, co jsi prodělala. Poslouchej mě baby, jsi princezna pohádky, která právě začíná." Určitě tuto krásnou sloku nebude zpívat jen tak do prázdna...Co myslíš? Jak se ti písnička v podání nové postavy líbí?


Soy Luna - Power of music - Decirte lo que siento

17. dubna 2018 v 12:00 | <L> |  Soy Luna - Power of music

Pro některé to může být šok, ale sólovou sklatbu na novém CD pro nás má i Pedro (Gastón Vietto), který do toho dal hodně. Řeknu ti, co cítím je název sám o sobě. Další milostná píseň, která je věnována dívce jeho srdce jak zpívá "Te conocí sin esperar," "Potkal jsem tě bez čekání." Myslím si, že skladba bude věnována Delfíně (Malena Ratner), kterou jak všichni víme miluje stejně jako ona jeho. Utvoří spolu zase pár? Co myslíte?

Soy Luna - Power of music - Tu Cárcel

16. dubna 2018 v 12:00 | <L> |  Soy Luna - Power of music

Další velmi očenávanou sklatbou je nás poslední duet Luny a Simona, kteří společně nazpívali píšenv Mexickém stylu a nese český název Tvoje vězení. Moc se mi líbí, že skatba je zase úplně jiná, než ostatní. Má své kouzlou a oba do skladby dali kusbe tak jak do jiných skladeb každý z herců. Co na ní říkáte?