Nový seriál je na cestě

2. listopadu 2018 v 12:42 | <L> |  Ostatní

Nový seriál z tvůrčí dílny Pegsa y Non Stop pro Latinsko Americký Disney Channel. Seriál je naplánován na rok 2019, ale kdy bude seriál v naší zemi není zatím známo.
Režie se ujali Jorge Bachara a Daniel De Filippo. Půjde o již známou telenovelu stejně jako u Violetty nebo Soy Luny.
Děj má být soustředěn na skupinku lidí, kteří vytvářejí online obsah. Vše to sdílejí v El Fundom. Můžeme se těšit na nová přátelství a zápletky.
Samozřejmě už bylo zveřejněno i obsazení, na které se teď podíváme. Pokud jste fanouškem Disneyho, některé tváře vám budou povědome.


15.10. 2018 Disney LA přidal na youtube krátké video, kde můžeme vidět všechny herce i s jejich rolemi. Jak už jsem výše zmiňovala můžeme tam zahlédnou i pro nás známe tváře jako například Giulia Guerrini, která v seriálu stvární Chiaru. Znát ji můžeme v úspěšného seriálu Alex&spol, kde hrála Rebeccu. Mezi další záme tváře patří Jandino. Jeho v seriálu budeme podkávat jako Jandina - Originální. Pokud si říkáte, že ho neznáte, bude to tím, že se v seriálu Soy Luna teprve objeví.Více o seriálu nevím. Jediné co vím je otázka na Vás. Měli by jste zájem o zahrnutí tohoto seriálu na blog? Jako vždy se bude těšít na vaše komentáře a nezapomeňte hlasovat v anketě.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

BIA na blog

Ano
Ne

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama