Karol Sevilla

Jsem Karol Sevilla

24. května 2018 v 9:19 | <L>

Konečně jsme se dočkali i my! Karol napsala o svých snech, pádech a hlavně dlouhé cestě napsala knihu, která se konečně dostává i k nám. My se na ní můžeme těšit 14. 6 od Egmondu.
Než abych Vám sem psala nějaké vlastní slova, která bych mohlatřeba i špatně vyložit. Bude lepší si přečíst oficiální materiály o vydavatele.
Zajimavostí by pro Vás mohlo být, že kniha měla vyjít již květnu, ale bohužel se prodloužilo schvalování. Tuto informaci mám přímo od šéfredaktora, kterému děkuji za informace.

Datum vydání: 14. 06. 2018
Vydavatelství: Egmond
Cena: 269,-
Popis knihy: Ahoj, jmenuju se Karol Sevilla a chci vám v téhle knížce vyprávět svůj krátký a supernabitý životní příběh. Chtěla bych popsat celou tuhle bláznivou a skvělou cestu, díky níž jsem se v šesti letech postavila na jeviště a už jsem nikdy nepřestala hrát. Podělím se s vámi o to, proč hraju, zpívám, tančím a taky odjakživa bez přestání mluvím (to jste asi tušili, co?). Dozvíte se taky to, jak jsem se to naučila a jaké byly castingy a všemožné role, které jsem ztvárnila, dokud do mého života nevstoupila Luna Valente a nezměnila ho navždy. Jen ten, kdo si přečte tyhle stránky, zjistí, jaká jsem v soukromí, a dozví se moje nejtajnější tajemství: jak o sebe pečuju a jaký je můj styl, jaké jsou moje nejlepší i nejhorší vlastnosti, co zbožňuju a co nesnáším a o čem sním do budoucna. Zvu vás, abyste si přečetli o mojí životní cestě. Představení začíná!
 
 

Reklama