Ostatní

Nový seriál je na cestě

2. listopadu 2018 v 12:42 | <L>

Nový seriál z tvůrčí dílny Pegsa y Non Stop pro Latinsko Americký Disney Channel. Seriál je naplánován na rok 2019, ale kdy bude seriál v naší zemi není zatím známo.
Režie se ujali Jorge Bachara a Daniel De Filippo. Půjde o již známou telenovelu stejně jako u Violetty nebo Soy Luny.
Děj má být soustředěn na skupinku lidí, kteří vytvářejí online obsah. Vše to sdílejí v El Fundom. Můžeme se těšit na nová přátelství a zápletky.
Samozřejmě už bylo zveřejněno i obsazení, na které se teď podíváme. Pokud jste fanouškem Disneyho, některé tváře vám budou povědome.


15.10. 2018 Disney LA přidal na youtube krátké video, kde můžeme vidět všechny herce i s jejich rolemi. Jak už jsem výše zmiňovala můžeme tam zahlédnou i pro nás známe tváře jako například Giulia Guerrini, která v seriálu stvární Chiaru. Znát ji můžeme v úspěšného seriálu Alex&spol, kde hrála Rebeccu. Mezi další záme tváře patří Jandino. Jeho v seriálu budeme podkávat jako Jandina - Originální. Pokud si říkáte, že ho neznáte, bude to tím, že se v seriálu Soy Luna teprve objeví.Více o seriálu nevím. Jediné co vím je otázka na Vás. Měli by jste zájem o zahrnutí tohoto seriálu na blog? Jako vždy se bude těšít na vaše komentáře a nezapomeňte hlasovat v anketě.

Vracím se zpět

2. dubna 2018 v 11:35 | <L>

Nechci se vymlouvat, že jsem neměla čas, že nevím co...Nikoho to nezajimá a není to ani důležité. Tak či tak se vracím! Cože se asi to co Vás zajimá. Musím říct, že jsem siv hlavě ujasnila spoustu věcí a řekla jsem si, že je to věc, která mě baví. Způsob jak se můžu odreagovat a chvilku si vydechnu.
Letos mě čeká náročné období. Už jen 2 měsíce školy a je konec...Potétaké budu studovat, ale dokončit jedno období je náročné. Doufám, že to tedy spolu zvládneme.
Budu ráda, když se zase všichni v plné síle vrátime a bude se Vám na blogu líbit. Snad se na blogu oběví i nový čtenáři, který se doufám bude líbit. Samozřejmě se vracím i na FB page, která nese stejný název jako blog - Také budu ráda za LIKE. Ovšem budu se snaží být aktivní všude ;)
Také budu ráda, když mi napíšete do komentářů nějaké Vaše nápady na články.

Děkuji za rok 2016

31. prosince 2016 v 12:00 | <L>
Rok se s rokem sešel a já bych vám jako i ostatní chtěla poděkovat, že jste tu se mnou a blogem byli. Je až neuvěřitelné, že je tolik lidí, které můj blog baví. S tím to blogem jsem tu teprve chviličku, ale to co jsme společně zvládli je úžasné. Pojďme je kouknou na to co úžasného na blogu za tu dobu bylo.

Blog tak jako každý se vyvýjí a i já jsme během roku přídávala a ubírala projekty, témata a prakticky všechno. Každý musí nají to co na blogu konkrétně chce a hlavně to, co chtějí čtenáři. Díky vám jsem se strašně moc posunula a zjistila jsem, že je spoustu lidí, které baví a líbí se jim co píšu a přidávam. Chtěla bych tu být pro vás a přidávat to co chcete vy.
Nechci se moc rozepisovat, ale říct vám to, že pro mě znamenáte moc.

Já osobně toho také docela hodně chystám. Nemáte se čeho bát rozhodně neplánuji blog odsunout na druhou kolej - Naopak. Takže i o prázdninách tu budu, abych vám zpříjemnila prázdninové dny.

Do příštího roku pro vás chistám spoustu novinek, které doufám, že oceníte. Pokud by jste si je chtěli pročíst jsou o něco níže v minulém příspěvku. Doufám, že je oceníte a tešíte se stejně jako já.

Příští rok začíná za pár hodin a doufám, že všichni vykročíme správnou nohou. Přeji vám vše krásné, hodně štěstí a zdraví, úspěchů jak v soukromém životě tak i ve škole nebo práci a hlavně energii. Doufám, že i vy jste si tento rok plně užili a budu ráda pokud mi napišete do komentářů co se vám na blogu nejvíce líbilo.

Jste úžasní a doufám, že i v roce 2017 uvidíme na blogu...S lásko <L>

Informace

26. prosince 2016 v 17:56 | <L>
Mám pro vás pár informací, které se týkají blogu a nového roku. Určitě mi napište jak se vám zamlouvají - Váš názor je pro mě důležitý.

> Od 1. ledna budete moc hlasovat v anketě TOP 2016. Hlasovat budete moci v kategoriích: Herečka, Herec, Skupinová píseň, Sólová píseň, Duet, Choreografie. První kolo bude nominační a poběží celý měsíc.
> Každého 1 v měsíci se změní vzhled blogu. Vždy k určitému tématu nebo třeba i výročí. Co by vás mohlo potěšit je to, že se v leyoutu objeví i něco jiného než jen Violetta, Soy Luna nebo Alex a spol.
> Připomeneme si videa z youtube. Na youtube je spousta videi, která jsou pro nás jakožto milovníky důležitá. Už 20. ledna začínáme - Nezapomeň nás sledovat.
> Soutěž o hmotné ceny. Jenou za čas bych pro vás chtěla upořádat soutěž. Jste skvělí a myslím si, že bych vás měla odměnit.
> Spráteli se s blogeri a blogerkami. Kontakty jsou důležité a myslím si, že podporada a kontakt s ostatními je důležitý. Chtěla bych taky vymyslet nějaké spolupráce mezi blogy. Uvidíme jak vše dopadne.
> Co napadá vás? Určitě máte spoustu nápadů co ba jste na blogu chtěli...Přecejenom díky vám blog je :) Napište mi dolů co vám tu chybí.

Užívejte si všichni poslední dny prázdniny - Děkuji za váš názor

Přednastavování - ANO nebo NE

18. listopadu 2016 v 13:19 | <L>
Rozhodla jsme se přednastavovat přednastavovat nějaké články. Podle mě je to pro mě i vás příjemné. Články budou vycházet a obě strany budou šťastné. Ovšem jde tu o jednu věc. "Chcete označit přednastavné příšpěvky?"
Přijde mi, že je to asi jedno. Jde vám spíše o příspěvky jako o to kdy jsem to napsala. Chci, aby jste na blog chodili vždy s nadšením z nového článku a né, že budete muset přemýšlet a čekat kdy už bude další článek. Mám někdy hodně práce a nestíhám napsat a připravit něco hezkého a zajímavého pro vás.
Ovšem pokud by jste chtěli vědět co jsme přednastavila je tu možnost, při které bych vždy k přednastavovaným příspěvkům nápis PŘEDNASTAVENO. Byl by vždy pod článkem nebo úplně nahoře, ale je to jen na vás.
Hlasujte dole v anketě - Váš názor mě zajímá.

Chcete soutěž nebo bodovku?

10. listopadu 2016 v 18:45 | <L>
Ahoj :)
Mám tu pro vás takový návrh. Napadlo mě udělat soutěž, ale nevím, zda normální jen na 1, 2 a 3 místo nebo Soutěž, kde budete sbírat bodíky a potom si vyberete grafiku dle počtu bodů (jako by penízky)
Pište mi také dolů do komentářů co za články chcete přidávat ;)

Jsem zpět!

1. listopadu 2016 v 10:00 | <L>
Ahoj :)
Přiznám se, že jsem měla spoustu osobních věcí. Teď se vracím v plné síle a hodlám pokračovat. Ovšem na začátek to chce O základu překopat blog. Pokud je tu něco co se vám nezdá tak se vám moc omlouvám :(
Ale věřím, že to zvládneme.

Co je to RECUERDE?

19. dubna 2016 v 20:09 | <L>
RECUERDE = VZPOMÍNÁŠ
Od zítřka se můžete těšit vždy na Recuerde s jednou z postav ze seriálu Violetta.
Půjde o to, že si ji připomeneme. Nebudu psát dlouhé slohovky jako všichni.
Jednoduše v pár bodech proběhneme "život" dané postavy.
Doplněné to bude o fotku a hudbu. Myslím si, že si radši přečtete body než sámodlouhý článek... :)
Doufám, že se vám to bude líbit a budete hodně komentovat...

Koho by jste chtěly zítra?
Sice článek už připravuji, aler nevadí pište...objeví se alespoň dříve ;)

Informace

13. března 2016 v 23:07 | Aria
Ahoj tu Aria. Chcela by som vedieť čo vás baví a čo by ste chceli mať na blogu.Mám tu preto pre vás pár ozázok a moc by ma potešilo keby ste na ne v komentároch odpovedali.

1. Čo by si zmenila na blogu / Co bys změnila na blogu ?

2. Chcete nejakú novú rubriku / Chcete nejakou novou rubriku ?

3. Chcete sem posielať moju grafiku / Chcete sem posílat mojí grafiku ?

4. Chcete blog aj o iných ludoch / Chcete blog taky o jiných ?

5. Chcete aby som robila každý týžden rubriku fakty / Chcete abych delala každej tejden rubriku fakta ?

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Každý článok okrem šatník hviezd budem písat aj po slovensky aj po česky. Prispejem k téme týždna. Ale už dobrú noc
Aria

PIŠTE OTÁZKY

29. února 2016 v 10:31 | <L>
Ahoj všichni :)
Po delší době jsem zase tu.
Dneska se žádostí, aby jste mi psaly otázky do videa.
Chtěla bych začít natáčet na YT.
Prosím, aby jste nepsaly otázky jen ohledně Violetty.
Také prosím, aby jste to sdílely na vaše blogu (pokud vám to nevadí)

Předem moc děkuji....:)

Na co se můžete těšit

17. února 2016 v 11:38 | <L>
Ahoj :)
Chystám pár new věci:
1. Vzhled blogu
2. Menu blogu
3. Novou losovačku
4. Vyhlášení valentýnské losovačky
5. Přidání seriálu

Dofám, že se vám změna bude líbít a oceníte ji ;)

Nestíhám + Už jen 2. dny

12. února 2016 v 14:43 | <L>
! AHOJ !

Nestíhám

Omlouvám se, ale nestíhám.
Ve škole píšeme i 3. testy za den a do toho zkoušení.
O vikendu jedu do Prahy, ale od pondělí se vše zase srovná.
Něco máte přednastaveno :)
Doufám, že vám to nevadí.

Už jen dva dny

Jak někteří ví, zbývají už jen 2. dny do konce naší VELKÉ VALENTYÝNSKÉ LOSOVAČKY.
konec je tedy 14.2. 2016 - 00:00-
Ti co se ještě nepřidali...Tak honem :)

DĚKUJI ZA POCHODENÍ <L>

Novinka od Února

30. ledna 2016 v 19:40 | <L>
Ahoj :)
Mám pro vás novinku. Moje dobrá kamarádka z FB stánky přijmula mou nabídku a od 1. února zde bude vycházet příběh.
Příběh bude vycházet každý pondělí. Logicky bude příběh s postavami z Violetty.
Já osobně se přiznám, že nevím o čem to bude a stejně jako vy si bude příběh číst a těšit se na další díl.
KDO SE TĚŠÍ STEJNĚ JAKO JÁ?
Doufám, že se vám příběh bude líbit...:)

Budu neaktivní...

24. ledna 2016 v 21:29 | <L>
Máte něco přednastaveno...:)

Losovačka v plném proudu!

21. ledna 2016 v 16:58 | <L>
Ahoj!
Stránka kde probíhá naše VALENTÝNSKÁ LOSOVAČKA je již v plném proudu.
Již od včerejšícho večera se můžete zapojit do všech katerorií, které jsou v naší losovačce.
Nezapomeňte, že konec je již 14. 2...:)
Předem všem moc děkuji, že jste se zapojily.

High school musical slaví 10. let

20. ledna 2016 v 17:43 | <L>
Ahoj.
Pamatujete si na velmi úspěšný seriál High school musical (Muzikál ze střední)? Pokud ano tak jste určitě zaregistrovaly, že slaví kulaté narozeniny - přimo dneska. Už je to 10. let a film je stále oblíbený. Co si takhle dát nějakou tu bleskovku a připomenout si jeden z velmi úspěšných filmů od Disneyho?Nevím co chcete :(

19. ledna 2016 v 17:38 | <L>
Ahojte...Přicházím s poměrně zvláštním článkem. Poslední dobou mi přijde, že to co přidám se vám nelíbí :( Nevím zda je to jen můj pocit nebo je to pravda. Byla by moc ráda, kdyby jste mi do komentářů napsaly CO MÁTE NA BLOGU RÁDI A CO VÁM CHYBÍ? Každý z komentářu si pak pročku a vypíšu a bude se toho držet. Pokud jste tu semnou již odzačátku tam víte, že jsem už takový článek už dávala, ale tehdy tu bylo málo lidí. Prosím, aby jste mi pomohly. Přidala jsem soutěž a nevím proč se zapojila pouze jedna osoba :( Když byly bleskovky bylo vás hodně a teď...:( PROSÍM POMOC !

VALENTÝNSKÁ LOSOVAČKA

16. ledna 2016 v 21:32 | <L>

Chceš se zapojit do velké valentýnské losovačky?

Tak neváhej a zapoj se...!


Ahoj!
Je tu slíbená Valentýnská losovačka. Prosila bych, aby jste pochopily, že mi to zabírá mnoho času a proto všechny rubriky budou připraveny až zítra :) Ovšem už dneska můžete začít hledat informace. Odkaz na web najdete také v menu hned nahoře, aby jste ho nemusely vždycky hledat :)
Pokud budete mít nějaké dotazy tak je prosím pište buď sem do komentářů nebo na webu do rubriky Zeptej se....:)
PŘEJI VŠEM HODNĚ ŠTĚSTÍ A DOUFÁM, ŽE SI VŠECHNO POŘÁDNĚ PŘEČTETE A NEVZNIKNOU ŽÁDNE KOMPLIKACE.

VALENTÝNSKÁ LOSOVAČKA - svetdisneyho.webnode.cz

Všechny ceny úspěšně odeslány

16. ledna 2016 v 19:29 | <L>
Ahoj :)
Před pár minutami jsem Vám odeslala všechny odměnu. Někteří máte možná zaspawnované mailíky, ale odměny by měli být v pořádku. Pokud se někde stala chyba, a to snad ne, tak mi dejte vědět.
Také mě napadlo, když Vám posílám ceny jsou tam i grafické věci (animace, rozvrhy hodin...), které je mi líto poté jen "hodit do složky", aproto mě napadlo udělat novou rubriku s názvem GRAFIKA. Přidávala bych tam právě tyto věci, které si můžete poté stáhnout a použít je na váš blog (je tam logo blogu). Co myslíte...Je to dobrý nápad?
Také začínám pracovat na VALENTÝNSKÉ LOSOVAČCE...vymyslela jsem, podle mě, skvělou věc, aby to bylo zajimavé...snad to stihno ještě dneska ;)

 
 

Reklama

Rubriky