Soy Luna - Ostatní

Soy Luna má nové CD

7. března 2017 v 20:00 | <L>
V Latinské Americe za pár dnů startuje 2 série našeho milovaného seriálu. Disney odhalil všechny písně, které jsou součásti CD s názvem "La vida es un sueñ" neboli "Život je sen." Těšit se můžeme na 25 songů, které stojí za to a překvapí i různé styly. Pokud jste si mysleli, že nění jak překvapit tak tvůrci nás zase dostali!
Píseň "Frush, te vas!" nazpívala všemi milovaná Jazmin (Katja Martinez). Určitě si pamatujete na College 11, kteří se objevili v seriálu Violetta. "Yes, I Do" uslyšíme v podání Yam (Chiara Parravacini).

Na CD najdeme i anglické songy, které jsou také krásné. Určitě to potěší všechny, co si rádi prozpěvují a španělština není jejich šálek kávy.

Najdeme tam také píseň, kterou připravil Ruggero Pasquarelli. Sám je na píseň pyšný a není to poprvé co on nebo někdo jiný z obsazení připravoval píseň pro seriál.
Ruggero napsal na svůj facebook: "Con mucha emoción les dejo el link de " ALLÁ VOY" canción que compuse para la segunda temporada de #SoyLuna se las dedico a todos ustedes espero que les guste "

Dvě skladby jsme měli tu čest slyšet ještě před všemi a to "Siempre Juntos" a "Linda." Pro druhou sérii se ústředním songem stane "Siempre Juntos." Někdo to můžete brát také jako tři předčasné písně. "Valiente" se nám ukáže v novém kabátku, který je naprosto skvělý.

Myslím, že nemluvím jen za sebe. V pořadí 3 CD naprosto všechny překvapilo. Písně si můžeš poslechnout na youtube DisneyChannelLAVevo. Odkazy na všechny písničky i se zpěváky nejdete také níže. Stačí kliknout a můžeš si užít nové nadupané songy k druhé řadě.
Dejte mi vědět, který song je nejlepší a proč.


Obsah CD "La vida es un sueñ"

SOY LUNA!

7. ledna 2016 v 20:28 | <L>
Nový serial od tvůrců Violetty je na cestě :)
Ano, Vio nám končí a vystří dá ji seriál, který ji bude hodně podobný...Dokonce se v seriálu oběví náš milovaný Ruggero Pasquarelli (Federico), Xabiani Ponce de León (Marco) a dle fotky i Diego Álcala (Marotti) a dokonce i Rodrigo Pedreira (Gregorio).
Je pravda, že jsem nenašla žádný důkaz o tom, že by tam měl Xabiani hrát (pouze na viopedii), narozdíl od Ruggera a Diega, kteří jsou i na fotkách k seriálu.

Měli by jste zájem, aby se blog rozšířil i o tento seriál? Pokud ano tak hlasujte v anketě :)
 
 

Reklama