TINI

Tini - Princesa

6. dubna 2018 v 10:56 | <L>

Dlouho očekávaná píseň naší milované Tini je na světě. Pojďme se společně podívat na videoklip a nějaké ty zajímavé informace.
Jak asi už všichni víte píseň nese název Princesa, který snad ani nemusím překládat. Song vznikl ve spolupráni s Karol G, kterou možná někteří z Vás ani neznají.
Karol G je kolumbijská skladatelka a zpěvačka. Vlastním jménem je Carolina Giraldo Navarro a narodila se 14.února. 1991.
Postupně TINI na svém kanále zveřejňovala kousky videí jako ochutnávky. Než se kouknemena samotný klip si pojďme všichny ukázat. Celkem vydala 3 videa.


A dnes 6. dubna. 2018 vylala jsou další sólovou skladbu, která je podle mě moc povedaná. Určitě Vás zajimá text a o čem tedy Tini a Karol G zpívají - Tak se na to koukneme.
Jde zase o milostnou píseň, zda to tak mohu nazvat. V refrénu Tini zpívá "Y yo seré tu princesa. Toda la noche yo seré tu princesa," což v přesném překladu znamená "A já budu tvá princezna. Celou noc budu tvá princezna." Další velmi romantickou části je určitě tato "Yo no quiero príncipe que escriba canciones. Si Tengo tu amor no necesito razones," tedy "Nechni žádného prince, který píše písničky. Pokud mám tvou lásku, nepotřebuji žádné důvody."
Co si textu, videoklipu a zpracování myslíte Vy? Napište mito do komentářu. Samozřejmě pro Vás chystám nové animace z tohoto videoklipu. Nyní už si pojďme vychutnat novou píseň Princesa.

 
 

Reklama

Rubriky