Violetta - Videa

Violetta: Já a moje postava - German

10. března 2017 v 16:30 | <L>
Starostlivý otec German jehož se skvěle zhostil herec Diego Ramos. Co mají společné? Je tak přísný jako jeho role? Jak se vlastně dostal k herectví? Pokouj na poslední díl.

Violetta: Já a moje postava - Angie

3. března 2017 v 16:30 | <L>
Mezi oblíbené postavy patří i úžasná teta a profesorka hudby Angie. Této role se zhostila herečka Clara Alonso, která nám řekne jakou jsou její vlasnosti nebo co ráda dělá ve volné čase. Nezapomeň se koukat i příště.

Violetta: Já a moje postava - Ludmilla

17. února 2017 v 16:30 | <L>
Dneska tu máme blondýnky, která se v průběhu seriálu také změnila. Řeč je o Ludmille, kterou hraje Mercedes Lambre. Jakou jsou její koníčky? S čím si je podobná s postavou mršky? Koukej a dozvíš se co co si možná ještě nevěděl.

Violetta: Já a moje postava - Diego

10. února 2017 v 16:30 | <L>
Ve druhé sérii přichází nová postava, kterou jsme si všichni i pře to moc zamilovali. Diego Dominguez Llort, který nám řekne v kolika letech začal zpívat a jak to má s jeho postavou.

Violetta: Já a moje postava - Camilla

3. února 2017 v 16:30 | <L>
Další do party je určitě Camilla neboli Candelaria Molfese, která nám o sobě prozradí také velmi zajímavé informace. Tak třeba jak moc si je s Cami podobná? Sleduj.

Violetta: Já a moje postava - Leon

27. ledna 2017 v 16:30 | <L>
Snad všichni milují Leon. Krasavec, kterýse v průběhu docela dost zněnil. Co nám Jorge Blanco prozradí o sobě a své postavě? Čím je pro Jorgeho hudba, kdy začal zpívat? Ta tyto a více zajímavých otázek se dozvíš odpovědi pokud budeš sledovat dnešní díl.

Violetta: Já a moje postava - Francesca

20. ledna 2017 v 16:30 | <L>
Milá studentka, která je původem z Itálie a často vtipně plete slova. Ano, je řeč o Francesce. Její představitekla Lodovica Comello, která nám prozradí třeba její tři vlasnosti, čím se od Fran liší...Sleduj a budeš v obraze.

Violetta: Já a moje postava - Violetta

13. ledna 2017 v 16:30 | <L>
V rámci novinek na blogu jsem se rozhodla postupně přidávat videa, která se před časem objevili jakožto "úpoutávky" na seriál Violetta. Všichni jsme měli tento seriál velmi rádi a myslím si, že i toto by vás mohlo bavit.
Jako první je tu Martini Stoessel, která ztvárnila Violettu. Co mají teto dvě společného? Sleduj a budeš vědět jak moc si jsou nebo nejsou podobné.

Souboj dvou nápadníků 1

25. dubna 2016 v 15:32 | <L>
León a Tomás jsou nápadníci Violetty.
Ta jim bude zadávat různé úkoly.
Kdo z nich bude lepší?

V dnešním díle musejí kluci odpovědět na pár otázek ohledně randění a poté zazpívat písničku.
Ovšem zpívat není vždy jednoduché. V písničce, kterou zpíval Pablo (Tomás) se musely objevit tyto slova: bruneta, hezky voněl, smála se. Jorge (León) měl: krásné vlasy, sympatický, jemný hlas.
KDO VYHRÁL?

Pokud nejde KLIK

Tini koncert

28. ledna 2016 v 10:00 | <L>
Před nějakým časem jsem našla toto video. Jde o koncer Tini v Buenos Aires, který byl 2.5.2014...takže už je to docela doba :D Ale já si myslím, že se najde někdo, kdo ho ještě neviděl. Je to skoto hodinu a půl dlouhé video. Takže kdo neviděl a má zájem tak určo koukněte.
V komentářích se budu těšit na Vaše názory na toto video.

 
 

Reklama